• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’dan tesis hamlesi

Karşıyaka’dan tesis hamlesi
Giriş Tarihi: 1.6.2019

Yönetim Çiğli’deki tesislere fitness merkezi inşa edecek. Kamp yerleri de yenilenecek

Karşıyaka yönetimi, sezonun tamamlanmasının ardından Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'ndeki inşaat çalışmalarını hızlandırdı.
Tesiste daha önce antrenman sahasını elden geçirip zemini iyileştiren, spor salonları, kamp binasının iç-dış boyama ve iklimlendirmelerini yapan Kaf-Kaf, antrenman sahasının yanında fitness merkezi inşa edecek.
Yeşil-kırmızılılarda 2 katlı olan mevcut A takım kamp merkezi ve idari bina, 3 katlı hale getirilecek.

ÇAĞDAŞ HALE GELECEK

Kamp merkezinin ikinci katında sauna, masaj odası, toplantı odası, hobi odası yapılacak. Futbolcular ise üçüncü katta tepeden tırnağa yeni odalarda konaklayacak.
Karşıyaka, geçen şubat ayında İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden tesislerin yenilenmesi projesine 5 milyon 430 bin TL destek sözü almıştı. Yönetimin tesisleri çağdaş bir hale getirmek için kolları sıvadığı ve sezon başlangıcına kadar da hazır hale getirmeye çalışacağı öğrenildi

Karşıyaka’dan tesis hamlesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN