• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da gergin bekleyiş

Karşıyaka'da gergin bekleyiş
Giriş Tarihi: 7.6.2019

Başkan Vekili ve Futbol Şube Başkanı ’ın görevi bırakmayı düşünmesi, takım içinde büyük huzursuzluk yarattı

GÖRKEM TÜRKYILMAZ

TFF 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Karşıyaka'da Başkan Vekili ve Futbol Şube Sorumlusu Gökhan Şensan'ın görevi bırakma aşamasına gelmesinin ardından gergin bir bekleyiş başladı. Şensan'ın yola devam edip etmemesinin belirsizliği yüzünden futbolcuların tedirgin olduğu öğrenildi. Yeşil-kırmızılı futbolcuların, "Son yıllarda ne sorunlar çektiğimizi herkes biliyor. Tam işler yoluna girmişken Gökhan başkan ve futbol şubenin bırakma ihtimali bizi çok üzüyor. Bir dediğimizi iki etmeyen çok iyi bir şube yönetimi oluşmuştu.

ESKİ GÜNLERE DÖNÜLMESİN

Verilen sözlerin tutulmadığı, suların kesildiği ve sahamızın rezil bir hal içinde olduğu günlere dönmek istemiyoruz.
Bu sezon sadece futbolu düşündüğümüzde neler yapığımız ortada. Havanın bozulmasını istemiyoruz" diye düşündüğü öğrenildi. Yeşil-kırmızılı ekipte sözleşmesi biten tüm oyuncular ve teknik direktör Mesut Toros, başkan vekili Gökhan Şensan ile prensip anlaşmasına varmıştı. Sezon boyu yalnız kalan Şensan'ın yol ayrımına gelmesinin ardından teknik heyet ve futbolcuların morallerinin bozulduğunu öğrenildi.

TARAFTAR ÖNCELİK FUTBOL DİYOR

Karşıyaka taraftarı kulübün lokomotif branşının futbol olduğunu ve gelecek sezon oluşturulacak bütçede önceliğin alt yapı oyuncularıyla mücadele eden futbol takımına verilmesi gerektiğini sosyal medya konuşuyor. Geçen hafta yapılan mali genel kurulda son yıllarda Play-Off'a kalamayan ve bu sezonda başarılı bir grafik çizemeyen basketbola 22 milyon TL bütçe, futbola 6 milyon bütçe ayrılmasına taraftarlardan eleştirildi. Yeşil-kırmızılılar, basketbolda küçülmeye gidilerek önceliğin futbola şubeye verilmesinin altını çizdi.

Karşıyaka'da gergin bekleyiş haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN