• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da Toros'la 2 yıl daha

, futbolda geçen sezon takıma TFF 3. Lig'de Play-Off oynatan 'la 2 yıllığına anlaştı

Karşıyaka'da Toros'la 2 yıl daha

26.06.2019, 17:00 Güncelleme Tarihi: 26.06.2019, 17:02

Basketbol takımını taraftarın gönlüne taht kuran eski çalıştırıcısı Ufuk Sarıca'ya emanet eden Karşıyaka, futbolda geçen sezon takıma TFF 3. Lig'de Play-Off oynatan Mesut Toros'la 2 yıllığına anlaştı. Daha önce geçen hafta istafa eden Başkan Vekili Gökhan Şensan'la prensipte anlaşan Mesut Toros, Başkan Turgay Büyükkarcı'yla bir araya gelerek el sıkıştı. Lig bittikten sonra kendisine teklifler olmasına rağmen Karşıyaka'ya söz verdiğini söyleyen Mesut Toros, "Önceliğim her zaman Karşıyaka'ydı. Zaten daha önce prensipte anlaşmıştık. Kulübümü bekledim ve verdiğim sözü tuttum. Mutlu olduğum yerde kaldım. Yeni sezonda yapılacak çok işimiz var. Geçen sezon en alt sıradan gelip Play-Off oynamıştık. Şimdi kaldığımız yerden devam edeceğiz" dedi.
Yeşil-kırmızılılarda Sarıca'dan sonra taraftarın çok sevdiği Toros'a da imza attıran Başkan Turgay Büyükkarcı, futbol şubesine yeni yönetim belirlemeye çalışıyor.

DHA

Karşıyaka'da Toros'la 2 yıl daha haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.