• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Karşıyaka’da sıra oyuncularda

Karşıyaka’da teknik direktör Mesut Toros ile 2 yıllık anlaşma imzalandıktan sonra gözler sözleşmesi biten oyunculara çevrildi

Karşıyaka’da sıra oyuncularda

28.6.2019

TFF 3. Lig 2. Grup'ta geçtiğimiz sezon alt yapı ağırlıklı kadrosuyla Play-Off oynama başarısını gösteren Karşıyaka'da başkan vekili ve Futbol Şube Sorumlusu Gökhan Şensan'ın istifasının ardından yaşanan kaosta kulüp başkanı Turgay Büyükkarcı, teknik direktör Mesut Toros ile 2 yıllık sözleşme imzalayarak kara bulutları dağıttı. Geçen sezon başarılı bir sezon geçiren Toros ile anlaşma sağladıktan sonra KSK Başkanı Turgay Büyükkarcı gündemine sözleşmesi sona eren Mustafa Aşan, Hakan Kuş, Arif Cılak, Onur Kıntaş ve Bartu Umut'u aldı. Vatani görevini yapmakta olan bu oyuncuların hafta sonu teskere alacağı ve hafta başında İzmir'e gelerek Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı ile bir araya gelmesi bekleniyor. Sezon sonunda görevinden istifa eden Gökhan Şensan, teknik direktörü Mesut Toros ve bu oyuncularla prensip anlaşmasına varmıştı.

FİRE VERMEYECEK

Büyükkarcı Şensan'ın anlaştığı şartlarda Toros'a imza attırdı. Oyuncularla firesiz bir şekilde anlaşılması bekleniyor.

KAF-KAF START VERDİ

Karşıyaka'da yönetimde yaşanan istifalar sonrası Başkan Turgay Büyükkarcı'nın yaptığı hamleler yüzleri güldürdü. Büyükkarcı, Son 3 yılda Play- Off'un dışında kalan basketbol için taraftarların ısrarla İzmir'e dönmesini istediği, A Milli Takım Antrenörü Ufuk Sarıca'yı yeniden takımın başına getirdi. Futbolda ise Mesut Toros ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Büyükkarcı istikrarlı yapının korunmasını sağladı. Karşıyaka şimdi de voleybol şube için gerekli görüşmeleri yaparak 3 branşta oyuncu transferleri için gerekli adımları atmaya hazırlanıyor.

GÖRKEM TÜRKYILMAZ

Karşıyaka’da sıra oyuncularda haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.