• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

KSK’den anlamlı ziyaret

KSK’den anlamlı ziyaret
Giriş Tarihi: 3.8.2019

Yeni sezon hazırlıkları için ’da kamp yapan Karşıyaka, çalışmalarına ara vererek ’ni gezdi, duygusal anlar yaşandı

Yeni sezon hazırlıklarını Afyonkarahisar'da sürdüren Karşıyaka'da geçtiğimiz gün teknik heyet takıma idman yaptırmadı. Yeşil-kırmızılılar tam kadro halinde Dumlupınar Şehitliği'ni ziyaret etti. Yeşil-kırmızılılar yaptıkları ortak açıklamada, "Kuruluşun ve kurtuluşun toprakları Dumlupınar'ı ziyaret ettik. Alan kılavuzu Habib Akalın bizlere burada yaşanan mücadelenin detaylarını anlattı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün emri ile Dumlupınar'dan başlayıp ülkemizin kurtuluşu ile sona eren bu mücadelede şehit olan ecdadımızı rahmet ve saygı ile anıyoruz" ifadelerini kullandı. Şehitliği kafileye gezdiren alan kılavuzu Habib Akalın, "Karşıyakalılar milli mücadele ruhunu yerinde hissedip yaşadılar. Bağımsızlık meşalesinin hangi koşullarda yakıldığını bir kez de bizden dinlediler ve hep bir ağızdan "Ne mutlu Türküm diyene" dediler. Futbolcular, Atatürk'ün 'Ordular ilk hedefiniz Akdeniz ileri' emrini verdiği yerde toplandığında duygusal anlar yaşadı. Böyle milli duyguları yoğun yaşayan bir ekip daha önce görmedim" dedi.

KSK’den anlamlı ziyaret haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN