• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Altınordu çok keyifli

Altınordu çok keyifli
Giriş Tarihi: 8.8.2019

47. ’nda genç kadrosuyla mücadele edip ’ı eleyen kırmızı-lacivertlilerde kurmaylar performanstan çok memnun

47. Folkart Ege Kupası'nda finale kalan Altınordu'da yüzler gülüyor. Kırmızı-lacivertli ekibin teknik patronu Hüseyin Eroğlu, "Ligimizin favori ekiplerinden Altay'a karşı ayakta durmak özgüvenimiz acısından çok önemliydi. Kadromuzda yer alan 15 özkaynak patentli futbolcumuzla yabancıların yer aldığı ve bizden çok büyük bütçeli ekiplerle mücadele edeceğiz. Ancak bizim en büyük kozumuz sistemimiz. Günü kurtarmanın peşinde değiliz, bu sistem ile kaybedebiliriz ama geleceği kurtarırız. Gençler sistemin bir parçası olduklarını kanıtladılar" dedi.

'ÖNEMLİ OLAN SİSTEM'

En alt kategoriden A Takıma kadar aynı sistemle mücadele ettiklerini belirten Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, "Benim için futbolcunun yaşının hiç bir önemi yok. 15-25-35 yaşında olsun fark etmez. Sistem içinde görevini yapıyorsa formayı alır. Öz kaynağımız 16 yaşındaki Ravil'e, 19 yaşındaki Egehan'a gözü kapalı forma şansı verebiliyoruz. Yaş ortalaması 22 olan bir ekibimiz var. Bizi büyük zorlukların beklediğini tabii ki biliyoruz. Ancak hem yarışacağız hem yetiştireceğiz" dedi.

GÖRKEM TÜRKYILMAZ

Altınordu çok keyifli haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN