• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ksk tek yürek

Kulüp Başkanı Turgay Büyükkarcı'nın önderliğinde, Karşıyaka Belediyesi, Taraftar Derneği ve 1912 Karşıyaka Derneği, Kaf-Kaf’ın daha ileri gitmesi için el ele verdi

Ksk tek yürek

29.8.2019

Karşıyaka'da yüzler gülüyor. Yeşil-kırmızılı kulübün dört önemli sivil toplum grubu toplanarak, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Kulüp Başkanı Turgay Büyükkarcı'nın daveti üzerine Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Karşıyaka Taraftarlar Derneği Başkanı Okan Kırmacı ve 1912 Karşıyaka Derneği Başkanı Cem Karagözlü bir araya geldi. Bu dört önemli kurumun son yıllarda bir araya gelmekte zorlandığını belirten KSK Başkanı Turgay Büyükkarcı, "Bundan sonra bu dört kuruluş, birlikte, omuz omuza gitmeye karar verdi. Sağdan soldan gelen laflara hiç bakmadan, KSK'nin daha ileriye gitmesi, sıkıntılardan bir an önce arınması ve hak ettiği değeri bulması için ortaklaşa çalışacağız. Çok değerli bir kulübüz ancak maalesef bu değerin farkında değiliz" dedi.

Karşıyaka Belediyesi Başkanı Cemil Tugay, "Karşıyaka'nın en önemli markası; KSK'dir. Bu birlik ve beraberlik görüntüsünü vermekten mutluyum. Karşıyaka'nın stadı yoksa bu benim problemimdir. Bunu çözmemiz gerekiyor. Geçmişe sünger çekelim, bugünkü noktada stadın ihalesinin yapılması için neler gerekiyor, bunu konuşalım" dedi. 1912 Karşıyaka Derneği Başkanı Cem Karagözlü, "1912 Karşıyaka Derneği, KSK için kurulmuş bir dernek. Semtimizin, belediyemizin ve kulübümüzün yanındadır" diye konuştu. Taraftar Derneği Başkanı Okan Kırmacı da, "Biz büyük bir aileyiz ancak aile kavramımızı kaybettik. Tüm bunlara rağmen, Karşıyakalı olmanın gururunu, şerefini iliklerimize kadar yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Yönetime gösterdiği özveri için teşekkür ediyorum" dedi.

TARAFTARLARIN KINTAŞ RİCASI

KSK'de taraftarlar sezon sonunda teknik direktör Mesut Toros'un raporu doğrultusunda yolların ayrıldığı sol bek Onur Kıntaş'ın geri dönmesi için başkan ve teknik heyete çağrı yaptı. Transfer yasağı olduğu için 4 sezondur takviye yapamayan KSK'de taraftarlar:

"Lig çok uzun bir maraton. Daha İlk haftadan Doğukan sakat. Çağırın Onur'u attırın imzayı. 17 maç gol yemeyen defans hattını bozmayın. Takımın en golcülerinden Özgür sol bek oynamasın. Kararlarınıza saygımız sonsuz ama transfer yasağımız varken oyuncu kaybetme lüksümüz yok. Emeğiniz çok büyük ancak lütfen bizi kırmayın."

Ksk tek yürek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.