• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’nin yıldızları şokta

KSK’nin yıldızları şokta
Giriş Tarihi: 4.9.2019

Karşıyaka’nın alt yapısında yetişen ve teknik direktör ’un raporuyla takımdan gönderilen ve boşta kaldı

Karşıyaka'da sözleşmesi geçen sezonun Nisan ayında feshedilen Battal Demirbilek ve kontrat önerilmeyen Onur Kıntaş boşta kaldı. Yeşil-kırmızılıların altyapısında yetişen iki futbolcu önceki gün sona eren transfer döneminde hiçbir kulüple sözleşme imzalayamadı. Onur, iki hafta önce Gümüşhanespor'la anlaşmasına rağmen Karadeniz ekibinin transfer yasağını kaldıramaması üzerine resmi sözleşme yapmadan ayrılmıştı. Transfer yasaklı kulüpte Battal Demirbilek ve Onur Kıntaş'ın gitmesine tepki gösteren bazı taraftarların iki futbolcunun tekrar takıma dönmesi için yönetim ve teknik direktör Mesut Toros'a çağrı yapmıştı. Toros'un iki ismin dönüşüne vize vermemesi üzerine taraftarlarla arası açılmıştı.

TOROS GERİ ADIM ATMADI

TRANSFERIN son günü özellikle Onur için bir çok kesimin Toros'a ricada bulunduğu ancak Toros'un geri adım atmadığı öğrenildi.

KARŞIYAKA'DA FUTBOL PALAOĞLU'NA EMANET

Karşıyaka'da futbol şube sorumluluğu görevine İbrahim Palaoğlu getirildi. Geçen sezon futbolun patronu olan başkan Vekili Gökhan Şensan'ın Haziran ayında ana yönetimden 7 isimle birlikte istifa ettiği KSK'de kamp ve hazırlık döneminde 3 aydır yönetimi olmayan şubeye çözüm bulundu. Yeşilkırmızılı kulüpte daha önce futbol altyapıda başkanlık yaparak altyapı patentli mevcut kadroyu tanıyan Palaoğlu, ana yönetim dışından şube sorumluluğunu yürütecek. Başkan Turgay Büyükkarcı, futbol şubesini emanet etmek için yaz döneminde Azat Yeşil, Mustafa Özçakar, Ayhan Gültekin gibi eski yöneticilerle görüşmüştü.

GÖRKEM TÜRKYILMAZ​

KSK’nin yıldızları şokta haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN