• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

yüksek gerilim

yüksek gerilim
Giriş Tarihi: 12.9.2019

’ın dünkü divan kurulunda eski başkan ile yeni başkan arasında gergin anlar yaşandı

G.Saray'ın dün gerçekleşen divan kurul toplantısına Mustafa Cengiz-Dursun Özbek gerilimi damgasını vurdu. Sarı-kırmızılı kulübün eski başkanı yaptığı konuşmada Özbek, Galatasaray'ı kendisinin icraya vermediğini ve şirket olarak hukukun emirlerini yerine getirdiklerini belirterek "Benim, Galatasaray'ı zora sokmak gibi bir derdim yok. 10 gün süre istendi, çıt çıkmıyor. Ses çıkmayınca Ankara'daki kişi 5 milyon TL için kulübe haciz yollamak zorunda kaldı. Troller devreye girdi ve 'Dursun Özbek kulübe icra yolladı' haberi. Özbek'in kulüpten bir alacağı söz konusu değil, şirketin alacağı söz konusu ve şirket de hacze başvurmadı" dedi.

'FAİZİ KABUL ETMİYORUM'

Mustafa Cengiz ise "Siz Galatasaray'ı hacze verdiniz. Yetmedi icraya verdiniz. Bizim borcumuz borç. 5 milyon 700 bin, faizle 8 milyon oldu ama asla kabul etmem. Otel faturalarının içinde Gaziantepspor var, espor var. Biz size resmi şekilde noterden yazdık. Sizinle faiz alışverişimiz yok, bu nedenle kabul etmiyoruz dedik. 12 milyon Dolar ve 7 milyon Euro borcumuz var kendisine. 5 milyon TL'yi kabul etmiyorum. Size elimden gelenin fazlasını yaptım. Bu borcu size ödeyeceğiz. Ama lütfen doğru anlatın. Sizin G.Saray'dan alacağınız var, buna haciz koyuyorsunuz" diyerek sözlerini tamamladı. Bu arada konuşması sırasında kendisine karşılık veren Dursun Özbek'e Mustafa Cengiz'den, "Otur bekle" cevabı geldi.

yüksek gerilim haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN