• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

VAR komedisi

VAR komedisi
Giriş Tarihi: 9.10.2019

 'nde Al-Nassr ile Al-Fateh arasında oynanan maçta benzerine az rastlanır bir olay yaşandı. VAR'ın çalışmama sebebinin ise bir stadyum görevlisinin telefonunu şarj etmek için VAR'ın fişini çekmesi olduğu öğrenildi.

Suudi Arabistan Ligi'nde Al-Nassr ile Al-Fateh arasında oynanan maçta benzerine az rastlanır bir olay yaşandı. Mücadelenin hakemi tartışmalı bir pozisyonda VAR'a gitti ancak sistem çalışmıyordu.

FİŞİ ÇEKTİ

VAR'ın çalışmama sebebinin ise bir stadyum görevlisinin telefonunu şarj etmek için VAR'ın fişini çekmesi olduğu öğrenildi. Al Nassr, Al-Fateh'i 49. dakikada Buraikan'in attığı golle 1-0 yendi.

VAR komedisi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN