• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

: 2022 benim için final olacak

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü , dün 'nde düzenlenen etkinliğindeki "Ortak hayalleri tasarlamak" konu başlıklı oturumda yaptığı açıklamada emeklilik sinyali verdi.

Şenol Güneş: 2022 benim için final olacak
Giriş Tarihi: 9.11.2019

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, dün Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde düzenlenen Brand Week İstanbul etkinliğindeki "Ortak hayalleri tasarlamak" konu başlıklı oturumda yaptığı açıklamada emeklilik sinyali verdi. Hem Euro 2020 hem de kariyeri için önemli ifadeler kullanan Güneş "Sonuna geldiğimiz için mi bilmiyorum daha bir heyecanlıyız. Biz bir umut verdik, bunu mutluluğa çevirmek gerekiyor. Ülke olarak umutlarımız hayal kırıklığına uğrayınca büyük sorunlar yaşıyoruz. Günlük başarılarla avunduk, bu doğru değil. İnşallah 2022 Dünya Kupası'nda oluruz. 2022 benim için final olacak" dedi.

G.SARAY'A ÜZÜLDÜK

Sporun ortak noktada birleşebilmek adına önemine değinen Güneş, "G.Saray'ın mağlubiyetine üzüldük. Pas yaparak oynama anlayışında futbolun has özelliklerini kaybettik. Futbolun yaratıcılığını kaybettik. Çocuklarımızın yaratıcılıklarına izin verelim. Bir Messi oluşturamıyoruz. Biz yaratıcı bir milletiz. İmkan ve zaman verirsek her alanda başarılı olabiliriz" diye konuştu.

Şenol Güneş: 2022 benim için final olacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA