• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Salihli’nin milli gururları

Ay-yıldızlı formayla Dünya 3.’lüğü ve Avrupa Şampiyonluğu kazanan ’nın milli sporcuları ödüllendirildi

Salihli’nin milli gururları
Giriş Tarihi: 11.11.2019

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ay-yıldızlı formayla destan yazan Salihli Belediyespor Judo Takımı'nın milli sporcularını altınla ödüllendirdi. Kazakistan'da yapılan Ümitler Dünya Judo Şampiyonası'nda üçüncü olan milli takımın ve Salihli Belediyespor Judo Takımı'nın başarılı sporcusu Hilal Öztürk ile Ümitler Balkan Judo Şampiyonası'nda şampiyon olan Aysun Ağdeve, Sümeyye Demir ve Duygu Dirgen'i tebrik ederek altınla ödüllendirdi.

HİLAL ÖZTÜRK RÜZGARI
Milli takımın ve Salihli Belediyespor Judo Takımının başarılı sporcusu Hilal Öztürk, Çekya'da yapılan Ümitler Balkan Şampiyonası, Almanya'da yapılan Ümitler Avrupa Şampiyonası ve Romanya'da yapılan Ümitler Avrupa Kupası'nda şampiyon olarak Türkiye'ye altın madalya, Polonya'da düzenlenen Ümitler Avrupa Judo Şampiyonası'nda bronz madalya ve Kazakistan'da yapılan Ümitler Dünya Judo Şampiyonası'nda Türkiye'ye bronz madalya kazandırdı. Kayda, "Ülkemizi uluslararası şampiyonalarda temsil eden milli sporcularımızla gurur duyuyoruz. Göstermiş oldukları bu üstün başarılar diğer gençlerimiz için de örnek teşkil etmektedir. Dileğimiz bundan sonraki gerek Avrupa, gerekse Dünya Şampiyonası'nda derece almaları ve ay-yıldızlı bayrağımızı göndere çektirmeleridir" diye konuştu.

EMRE SAÇLI

Salihli’nin milli gururları haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA