• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Onlar birer kahraman

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınına karşımücadele devam ediyor. Dünyaca ünlü yıldızlar yaptıklarıbağışlarla yardım kuruluşlarına büyük destek sağlıyor.

Onlar birer kahraman

26.3.2020

Çin'de başlayan ve dünyayı etkisine alan korona virüs için tedavi araştırmaları tüm hazıyla devam ederken, yardım kampanyaları da arka arkaya geliyor. Juventus'un dünya ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo ve menajeri Jorge Mendes, Portekiz'deki iki hastanenin yoğun bakım ünitelerine toplam 1 milyon Euro'luk bağışta bulundular. Ayrıca yıldız oyuncu Portekiz'de bulunan otellerini de salgına karşı görev yapan sağlık personelinin hizmetine sundu.

MÜNİHLİLER FON KURDU
Ronaldo dışında yine aynı takımdan Leanordo Bonucci 120 bin Euro, İtalya'da yardım kampanyası başlatan Zlatan İbrahimovic 100 bin Euro, Manchester City'yi çalıştıran Pep Guardiola Barcelona kentinde bulunan Angel Soler Daniel Vakfı'na 1 milyon Euro ve Bayer Münih'in yıldız golcüsü Lewandowski'de 1 milyon Euro bağışta bulundu. Ayrıca Lewandowski'nin Bayern Münih'ten takım arkadaşları Alman Leon Goretzka ve Joshua Kimmich de "Koronaya Tekme Atıyoruz" (We Kick Corona) adıyla kurdukları fona toplam 1 milyon Euro bağış yaptı.

Onlar birer kahraman haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.