• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Test sonuçları bekleniyor

Test sonuçları bekleniyor
Giriş Tarihi: 26.3.2020

Başkan Cengiz, Albayrak ve Terim ile devamlı olarak temas halinde olduklarını belirterek “Ben de sorun yok gibi” dedi.

Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz, yardımcısı Yusuf Günay ve Kaan Kançal önceki gün korona virüs testi yaptırmıştı. Tedbir amaçlı hastanede kalan üç yöneticinin test sonuçları merakla bekleniyor. Başkan Cengiz, kendisi de dahil olmak üzere iki yöneticinin durumlarının iyi olduğunu belirterek, "Test sonuçları en sağlıklı şekilde 36 saatte alınabiliyor. Bizim durumumuzda bir problem yok. Tedbir amaçlı hastanedeyiz. Sonuçları bekliyoruz" diye konuştu.

TERİM VE ALBAYRAK İYİ
Yardımcısı Abdürrahim Albayrak, eşi Şükran hanım ve teknik direktör Fatih Terim ile devamlı iletişim halinde olduğunu söyleyen Başkan Cengiz, "Kendileriyle devamlı görüşüyorum. Sağlıkları ve keyifleri yerinde. Biz bu işin üstesinden bir an önce geleceğiz" dedi.

Test sonuçları bekleniyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA