• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Şimdi artık feda zamanı

’daki evinde kendisini izole eden “Yüksek maaşları düşürmeliyiz” diye konuştu.

Şimdi artık feda zamanı
Giriş Tarihi: 10.4.2020

Korona virüs salgını nedeniyle lige verilen arayı Bodrum'daki evinde toplumdan izole bir şekilde geçiren Antalyaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna samimi açıklamalarda bulundu. Muğla'nın Bodrum ilçesindeki evinde kalan ve mecbur kalmadıkça dışarı çıkmadığını belirten Tuna, "Kendimizi de eleştirmek istiyorum, bu ekonomik şartlarda çok yüklü ücretler kazandığımız bir dönem yaşıyorduk. Bu biraz daha aşağılara çekilmeli. Maaş indirimleri ya da kendi yapacağımız indirimler bundan sonra da devam edecek ücretlerin örneklerini oluşturmalı. Alınacak kararlar bir bütünlük içinde düşünülmeli. Fedakarlığı, oynamadığımız bu dönemde herkesin yapacağını biliyorum, yapmalılar da" dedi.

ÇOCUKLUĞUNA DÖNÜYOR
Evde çocukken yazdığı notları okuyup, hobileriyle ilgilendiğini belirten Tuna, "Çocukluğumdan bu yana aldığım notlar, yaşadığım futbol sürecinde özel yazılarım vardı. Bunları toplama zamanı bulabiliyorum. Özel hobilerimle ilgili aktivite yapıyorum. Umarım sağlıklı bir ortama kavuşuruz. Şu an mühim olan şey tamamen insanımızın sağlığı. Bundan sonraki süreçte de çözüme ulaşılacaktır" dedi.

ADEM ÜLKER

Şimdi artık feda zamanı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA