• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

yüksek uçacak

’ye fark atan ’ta , “Şampiyonluğa oynayacak takım kuracağız” dedi.

Kara Kartal yüksek uçacak

22.6.2020

Beşiktaş Teknik Direktörü Ser-gen Yalçın, Denizlispor kar-şısında aldıkları 5-1'lik gali-biyetin ardından iddialı açıklamalarda bulundu. Başarılı tek-nik adam, gelecek sezon sadece genç oyuncularla oynamayacaklarına vurgu yaparak, "Beşiktaş şampiyonluğa oyna-yacak bir kadro kuracak. Önümüzde-ki sene bütün kupaları kazan-mak için oyuncularımızla birlikte elimizden gelen her şeyi yapacağız. Küçül-meye falan gitmiyoruz. Böyle bir niyetimiz de yok. Biz önümüzdeki sene şam-piyonluğa oynayacak bir kadro kuracağız" dedi.

"OYUNCULARLA TOPLANTI YAPTIK"

Yalçın, şöyle devam etti: "Hafta içi oyuncularla toplantı yaptık. Beşiktaş her zaman şampiyonluğa ve kupa kazanmaya oynayan bir camiadır. Şu anda bunların uzağında kaldığımız için bazı sıkıntılar yaşıyoruz. Yavaş yavaş bunu çözmeye çalışıyoruz."

DEVLER LİGİ HESAPLARI
Beşiktaş, kötü başlayan sezonu mutlu bitirmek için Şampiyonlar Ligi şansını sonuna kadar zorlamaya kararlı. Deplasmanda Denizlispor engelini kayıpsız geçen siyah-beyazlıların hedefi, zor bir fikstüre girecek olan Galatasaray ve Sivas'ı geride bırakarak, ilk etapta üçüncü sıraya oturabilmek. Bu durumda, Trabzonspor'un Avrupa kupalarından men cezası da kesinleşirse, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi ön elemesine katılma şansı ortaya çıkacak. Siyah- Beyazlılar, kalan haftalarda işte bu hedefin motivasyonuyla galibiyet serisi yakalamak istiyor.

Kara Kartal yüksek uçacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.