• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

(UFEF) 26 Kasım’da gerçekleştirilecek

Grubu’nun amiral gemisi tarafından düzenlenen futbolun zirvesi (UFEF), T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. ’nun katılımıyla 26 Kasım 2020, Perşembe günü Turkuvaz Medya Merkezi’nde gerçekleşecek.

Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu UFEF 26 Kasım’da gerçekleştirilecek

25.11.2020, 12:53

Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil'in açılış konuşmalarıyla başlayacak Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu'nda futbolun önemli isimleri özel oturumlarda konuşmacı olarak yer alacak.

Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu'nda T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun konuşmasının ardından Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sabah Gazetesi Spor Müdürü Murat Özbostan moderatörlüğünde''Futbolun Rakamlarına Milli Bakış' özel oturumunda görüşlerini paylaşacak.

Sabah Gazetesi Ekonomi Müdür Yardımcısı Dilek Güngör ve Sabah Gazetesi Spor Müdürü Murat Özbostan moderatörlüğünde gerçekleşecek 'Futbol Ekonomisi ve Kulüplerin Finansmanı' oturumunda Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu yer alacak.

'Türk Futbolunda Kadın Eli' panelinde ise Beşiktaş Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Bahar Özgüvenç, Kayseri Spor Başkanı Berna Gözbaşı ve Okan Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Spor Yönetimi Bölüm Başkanı ve Prof. Dr. Lale Orta görüşlerini paylaşacak. Panelin moderatörlüğünü ise Sabah Gazetesi Ankara Temsilcisi Şebnem Bursalı gerçekleştirecek.

Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu'nda Fortuna Sittard Başkanı Özgür Işıtan Gün ve Westerlo Kulübü İkinci Başkanı Hasan Çetinkaya 'Avrupa'da Türk Başkanlar' oturumuna online katılarak A Spor Sunucusu Ali Baransel'in sorularını yanıtlayacak.

TFF VAR Koordinatörü Barış Şimşek ile Türk Telekom İş Geliştirme ve Yeni Girişimler Direktörü Muhammed Özhan'ın katılımıyla gerçekleşecek 'Futbolda VAR Teknolojisi' panelini ise Sabah Gazetesi Ekonomi Muhabiri Metin Can yönetecek.

Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu (UFEF) 26 Kasım’da gerçekleştirilecek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.