• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hentbolda Avrupa hazırlıkları başladı

Hentbolda Avrupa hazırlıkları başladı

7.7.2021

PLAJ hentbolu kadın ve erkek milli takımları, 13-18 Temmuz'da Bulgaristan'ın Varna şehrinde düzenlenecek Avrupa Plaj Hentbol Şampiyonası'nda madalya hedefliyor. Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde kampa giren kadın milliler antrenör Kadir Ayar, erkek milliler ise antrenör Akın Yenigün yönetiminde çalışmalarını sürdürüyor. Ayar, Delta Plajı'nda devam eden çalışmalar sırasında AA muhabirine, 24 kadın ve 24 erkek sporcudan oluşan milli takım kampının 11 Temmuz'a kadar devam edeceğini söyledi.

Bulgaristan'ın Varna şehrinde 13-18 Temmuz'da yapılacak 2021 Avrupa Şampiyonası'na en iyi şekilde hazırlandıklarını belirten Ayar, "Avrupa şampiyonasına kuvvet, kondisyon ve teknik anlamda iyi hazırlanıyoruz. Tek dezavantajımız salgından dolayı herhangi bir turnuva veya ikili müsabaka yapma şansımız olmadı, kendi aramızda oynadığımız kadar hazırlanıyoruz" diye konuştu.

■ ÖMER KUNDAKÇI

Hentbolda Avrupa hazırlıkları başladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.