• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Turgutlu’da Başkan Kestaneci konuştu

Turgutlu’da Başkan Kestaneci konuştu

17.9.2021

TURGUTLUSPOR'DA başkan Taner Kestaneci, Bayburt maçında yaşanan olaylarla ilgili açıklama yaptı. Kestaneci, yazılı açıklamasında, "Öncelikle ne olursa olsun yaşanmaması gereken bir olay ve olmaması gereken bir hareketti. 20 kişilik bir grup haftalar önceden sosyal medya üzerinden bu maç için organize olmuş. İstifa sloganlarına tepki vermeyince daha sonra ağıza alınmayacak sözler ve karının eteğine saklanma orda' gibi sözler sarf edilmeye başlayınca olaylar farklı bir boyut aldı. İşte bundan sonra eşim tepki verdi. Korona virüsten dolayı yoğun bakımdayken bile Turgutluspor'un başarısı için transferlerle uğraştığımı gören bir eş. Maalesef eşim söylemlerden sonra bu şekil tepki vermiştir. Yine de yaşanmaması gerekirdi ve çok üzgünüz" diye konuştu.

Turgutlu’da Başkan Kestaneci konuştu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.