• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yasemin Adar Balıkesir BSB’de

Güreşte Avrupa ve dünya şampiyonu olan Tokyo Olimpiyat Oyunları 3.’sü milli sporcu Balıkesir’e transfer oldu

Yasemin Adar Balıkesir BSB’de

14.10.2021

BALIKESİR Büyükşehir Belediyespor, Balıkesir'de yetişen sporcuları bünyesine kazandırmaya devam ediyor. Avrupa ve dünya şampiyonu, Tokyo Olimpiyat Oyunları üçüncüsü Balıkesirli milli sporcu Yasemin Adar, spor kariyerine Balıkesir Büyükşehir Belediyespor çatısı altında devam edecek.

Yasemin Adar'ın Büyükşehir Belediyespor'a büyük güç katacağını belirten Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, "Büyükşehir belediyesi olarak bu işe gönül veriyor, başka şehirlerin kulüplerinde kariyerine devam eden başarılı sporcularımızı bünyemize kazandırıyoruz" şeklinde konuştu.

■ SUAT SALGIN

Yasemin Adar Balıkesir BSB’de haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.