• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Maradona ölmeseydi A.Demir’e gelecekti’

‘Maradona ölmeseydi A.Demir’e gelecekti’

26.11.2021

Futbol efsanesi Diego Armando Maradona'nın vefatının ardından 1 yıl geride kalırken, Arjantinli yıldızın Türkiye'de Adana Demirspor'u çalıştırabileceği ortaya çıktı. Organizatör Atalay Mutlu, "Türkiye'den bir ağabeyim aradı, 'Adana Demirspor'un Süper Lig'e çıkma ihtimali var, Maradona oraya çok iyi uyum sağlar, görüşebilir misin?' dedi. Diego ile telekonferans yöntemiyle görüştüm. Maradona, 'Gelmeyi isterim, çok sevinirim ama şu an sağlık durumum iyi değil. Sağlık durumum iyi olursa Türkiye'de çalışmayı istiyorum' dedi" ifadelerini kullandı
‘Maradona ölmeseydi A.Demir’e gelecekti’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.