• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hacizciye ihraç

Hacizciye ihraç
Giriş Tarihi: 23.8.2019

Bir medikal firması sahibi olan eski yönetici ve kulüp üyesi alacakları için icra takibi başlatıp, kupalara el koymak istedi. Yönetim, Alançay’ı üyelikten atmaya hazırlanıyor.

Altay'da geçmiş yıllarda yöneticilik yapan ve kulüp üyesi olan Erdoğan Alançay, alacaklarını tahsil etmek için kulübe avukatı yolladı. Uzlaşmaya yanaşmayan avukatı, 'Altay'ın benim için hiçbir değer ifade etmeyen kupalarına haciz uygulayacağım' demesi üzerine sinirler gerildi. Yönetim, gerekli ödemeyi hazırlamasına rağmen avukatın tutumu ve Alançay'dan aldığı talimat yüzünden 1966-67 ve 1979-80 yıllarındaki Türkiye Kupa'larını alma ısrarına anlam verilemedi.

İLİŞKİŞİ KESİLİYOR
Altay yönetimi, kulüp üyesi Erdoğan Alançay'ı da üyelikten atmak için düğmeye bastı. Yönetim yaptığı açıklamada, "Bundan böyle buna benzer girişimler camiamıza duyurulacaktır. Söz konusu talimatları veren ve icra takibi yapan genel kurul üyemiz Erdoğan Alançay'ın kulübümüz genel kurul üyeliğinin sonlandırılacağını ve Altay'la ilişiğinin hiçbir platformda kalmayacağını bildiririz" ifadelerini yer verdi.

​YENİ ASIR DUYURDU
Altay kulüp üyesi ve eski yöneticisi Erdoğan Alançay'ın avukatı aracılığıyla kulüp tarihinde önemli yeri olan Türkiye Kupaları'nı haciz etmesini ilk Yeni Asır duyurdu. Siyah-beyazlı yönetimin yapmış olduğu açıklamayı, taraftarlar ilk kez Yeni Asır spor sayfalarında gördü.

Hacizciye ihraç haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN