• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Koç’a yakışmadı

ile 3.5 yıllık sözleşme imzaladığı törende Takvim Gazetesi Muhabiri, yıldız isme ’ın açıklamalarını sordu. Başkan Koç ise Özil’in yanıt vermesini engellemeye çalıştı.

Koç’a yakışmadı

28.1.2021

Fenerbahçe'nin Arsenal'den transfer ettiği ve 3,5 yıllık anlaşmaya vardığı Mesut Özil, törenle resmi sözleşmeyi imzaladı. Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde başkan Ali Koç'un da katıldığı törende Mesut Özil'in ailesi de yer aldı. Ancak başkan Ali Koç, basın toplantısına gölge düşüren ifadeler kullandı. Takvim Gazetesi Muhabiri Osman Cengiz, Mesut Özil'e Lille'de forma giyen Burak Yılmaz'ın kendisi hakkında yaptığı açıklamaları sordu. Bunun üzerine araya giren Ali Koç, "Bu mecra Fenerbahçe hakkında olumsuz haberler yapan bir mecra. Sorunun tonunda da o var. Burak Yılmaz ile ilgili görüşlere ben cevap verdim" diyerek Mesut'un yanıt vermesini engellemeye çalıştı. Koç'un tüm engelleme çabasına rağmen sözü alan Mesut Özil, "Burak kardeşimize gelirsek, ona başarılar diliyorum. İnşallah en güzel şekilde kendisini ve Türkiye'yi sahada temsil eder" dedi.

BURAK YILMAZ NE DEMİŞTİ?
Burak Yılmaz, Mesut Özil hakkındaki soruya "Mesut Özil'e başarılar dilerim ama benimle birlikte A Milli Takım forması altında mücadele etmiş arkadaşlarımla ilgili sorun varsa onları cevaplamak isterim" yanıtını vermişti.

Koç’a yakışmadı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.