• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Göztepe’de gündem yoğun

Kurmaylar, Ünal Karaman’ın yanı sıra Alman hoca Daum, ’nun teknik direktörü ve ’i lde istesine dahil etti.

Göztepe’de gündem yoğun

13.1.2021

Süper Lig'de Antalyaspor yenilgisinin ardından teknik direktör İlhan Palut'la yollarını ayırarak mecburi değişime giden Göztepe'de sıcak saatler yaşanıyor. Göz- Göz'de kurmaylar, bu kez deneyimli bir isim üzerinde dururken liste başında yer alan Ünal Karaman ile de temaslar sürüyor. Gaziantep FK'nın da talip olduğu Ünal Karaman ile maddi pürüzleri gidermeye çalışan yönetim, dört koldan hoca arayış-larını sürdürüyor.

ADAY BOLLUĞU VAR

İngiltere'de de arayışta olduğu bilinen Göztepe'nin daha önce Türkiye'de çalışan Christoph Daum'un yanı sıra, İbrahim Üzülmez'i de listesine eklediği öğrenildi. Sarı-kırmızılı-lar, ayrıca Altınordu'yu çalıştı-ran Hüseyin Eroğlu'nu adaylar arasına aldı. İzmir ekibinde 2012'den bu yana görev yapan Eroğlu için nabız yoklayan yönetim, Tolunay Kafkas, Aykut Kocaman ve Mehmet Altıparmak ile de temasta.

Göztepe’de gündem yoğun haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.