• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Karşıyaka'da Gökhan Şensan aday değil

Kaşıyaka'da geçen sezon sonrası görevinden istifa eden eski 2'nci Başkan Gökhan Şensan, kulübün mayıs ayında yapılacak olağan genel kurulunda başkanlığa aday olmayacağını açıkladı. Camiada uzun süredir kongrede aday olacağı iddia edilen Şensan, ismi üzerinden yapılan spekülasyonlara son vermek adına açıklama yapma gereği duyduğunu belirtti.

Karşıyaka’da Gökhan Şensan aday değil

17.02.2020, 12:31 Güncelleme Tarihi: 17.02.2020, 12:31

Sosyal medya hesabından yazılı açıklama yayınlayan Şensan, "Son günlerde yaşanan gelişmeler neticesinde camiamızı aydınlatmak amacı ile bu açıklamayı yapmayı gerekli gördüm. 2018'in ocak ayından 2019'un haziran ayına kadar Sn. Turgay Büyükkarcı yönetiminde 2'nci başkan olarak görev yaptıktan sonra Mayıs 2019'da yapılan mali genel kurul sonrası yaşanan görüş ayrılığı neticesinde görevimden ayrıldım" dedi.

"Bilindiği üzere önümüzdeki mayıs ayında kulübümüzün olağan genel kurulu yapılacaktır" diyen Şensan açıklamasında, "Bu genel kurulda başkanlığa bugün itibarıyla aday olmadığımın ve hiç kimse ile liste hazırlığı içerisinde olmadığımın bilinmesini istiyorum. Bugünden itibaren, alınan saha sonuçları sonrası ve yapılan ekonomik icraatler neticesinde hedef saptırarak şahsım üzerinden yapılan spekülasyonların bir son bulacağını ümit ediyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da kulübümüzün tüm branşlarını maddi, manevi desteklemeye devam edeceğimden kimsenin kuşkusu olmasın. Mayıs ayında yapılacak genel kurulda camiamızın tek bir liste etrafında birleşmesini, tüzüğümüzün gerektirdiği şartlara sahip bir yönetimin göreve gelmesini diliyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı. Şensan'ın istifasının ardından 7 isim daha Büyükkarcı yönetiminden ayrılmıştı.

DİVAN TOPLANIYOR
KARŞIYAKA'nın divan kurulu bu sezon ilk kez toplanacak. Karşıyaka Belediyesi Zübeyde Hanım Nikah Evi'nde 25 Şubat Salı günü saat 17.00'de başlayacak toplantıda Başkan Turgay Büyükkarcı, divan üyelerini kulübün idari ve mali durumuyla ilgili bilgilendirecek. Denetleme kurulunun raporunun okunacağı toplantıda yönetim tesisleşme çalışmalarını divana anlatacak. Kulüp üyeliği sisteminin düzenlenmesiyle ilgili öneri ve görüşler de alınacak.

DHA

Karşıyaka'da Gökhan Şensan aday değil haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.