• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Alkışlar Yelkenbiçer ailesine

Karşıyaka’da transfer yasağına neden olan Ersin Aydın dosyasını Yelkenbiçer ailesi ödeme yaparak kapattı.

Alkışlar Yelkenbiçer ailesine

16.7.2021

KARŞIYAKA'DA transfer yasağını kaldırmak için yönetim çalışlarını tüm hızıyla sürdürürken, Yelkenbiçer ailesinden alkışı hak eden önemli bir destek geldi. Camianın ileri gelen ailelerinden olan Yelkenbiçer ailesi, eski oyuncu Ersin Aydın dosyasını kapatarak yasağın kalkması konusunda taşın altına elini koydu. Yeşil-kırmızılı kulüpte 2015-2016 sezonunda yarım sezon oynayan file bekçisi Ersin Aydın, 9 karşılaşmada görev yaptı ve kalesinde 13 gol görmüştü. Uzun yıllar Karşıyaka'da yöneticilik yapan Tayfun Yelkenbiçer, "Biz aile olarak yasağı kaldırma konusunda elimizden geldiği kadar destek olmaya çalıştık. Kulübümüz için her zaman destek olmaya hazırız. Camianın da yasağı kaldırma konusunda sorumluluk alması gerekiyor. Herkes gücü doğrultusunda sorumluluk almalı. Tek gerçek başka Kaf Sin Kaf. Başka Karşıyaka yok" şeklinde konuştu.

GÖRKEM TÜRKYILMAZ

Alkışlar Yelkenbiçer ailesine haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.