• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Menemenspor kolları sıvadı

Genç ve dinamik bir kadro kurmak isteyen İzmir ekibi, kadrosuna üç takviye yapmak için temaslarını sürdürüyor.

Menemenspor kolları sıvadı

26.7.2021

TFF 1. Lig'de yeni sezo-na iddia-lı hazırlanan Menemenspor 3 tak-viye daha gerçek-leştirecek. Hazır-lıkların çok verimli sürdüğünü dile geti-ren teknik direk-tör Cenk Laleci, "Şu ana kadar bize katkı sağlayacak isimleri kadromuza dahil ettik. Lig başlaya-na kadar 3 trans-fer daha yapmayı planlıyoruz. Sağ ve sol kanat için görüşmelerimiz var, bir de stoper istiyoruz. Eksiklerimi-zi kapatıp sezona hazır bir şekilde girmek istiyoruz.

ANTALYA'DAN FARK YEDİ

Ayrıca genç ve gelecek vaad eden futbolcularımız da mevcut kadromuzda yer alıyor. Mene-menspor yine vitrin olacak. Afyonkarahisar kampında oyna-yacağımız hazırlık maçlarında eksiklerimizi daha iyi görme fırsa-tımız olacak" ifadelerini kullandı.Öte yandan Menemenspor, Afyon kampında özel maçta kar-şılaştığı Süper Lig ekibi Antalyas-por'a 4-1 yenildi.

Menemenspor kolları sıvadı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.