• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Inter’in Ugurcan ısrarı

Inter’in Ugurcan ısrarı

7.5.2021

Trabzon'un milli file bekçisi Uğur-can Çakır için en ciddi ilgilenen kulüp-lerden olan Inter, resmi teklif yapma-ya hazırlanıyor. 20 milyon Euro'yu gözden çıkaran İtalyan kulübünün bonuslarla birlikte paket bir teklif sunacağı ortaya çıktı. Bordo-mavililer ise genç kaleciden 30 mil-yon Euro'ya yakın bir rakam bekliyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu da kısa bir süre önce Uğurcan Çakır'a Inter'in duyduğu ilginin ciddi olduğunu doğ-rulayarak, "Uğurcan, Türkiye'nin en değerli kalecisi. Ona her takımın ilgisi-nin olması çok normal" diye konuştu.

Inter’in Ugurcan ısrarı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.