Kılıçdaroğlu sosyal medyada alay konusu

Giriş Tarihi:17.06.2017, 23:19 Güncelleme Tarihi:17.06.2017, 23:19

Adalet yürüyüşü adı altında Ankara'dan İstanbul'a yürüme kararı alan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medyada alay konusu oldu. Kılıçdaroğlu'nun 'Adalet' yazılı pankartla Ankara'dan İstanbul'a yürümesinin ardından sosyal medya fenomenleri de boş durmadı. Sosyal medya birbirinden ilginç mesajlarla çalkalandı. Kiminde Hababam Sınıfı'nın efsane ismi Badi Ekrem, kiminde ise baloncu vardı. Bir capste ise Kılıçdaoğlu'nun yürüyen merdivene ters istikamette bindikten sonra, merdivenin geriye gitmesine rağmen aşağı inmeye çalışması görüntülerine yer verildi. Bunu da Kılıçdaoğlu'nun yürüyüşünün temsili hali olarak mizah konusu yapanlar oldu. Sosyal medyadaki paylaşımlardan biri de usta oyuncu Şener Şen'in Hababam Sınıfı filminde arkasına bando takımını alarak yürümesi ve bir süre sonra yalnız kalması var. Bu kareyle de Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşüne atıfta bulunarak dalga geçtiler.

ŞEHİT AİLELERİNDEN TEPKİ

Kılıçdaroğlu'nun CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından başlattığı yürüyüşe mizahla tepki gösteren vatandaşlar bunları caps olarak sosyal medyada yayınladı. Öte yandan Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşüne bir tepki de şehit aileleri ile koruculardan geldi. Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözne, "PKK'lılar, DHKP-C'liler, TİKKO'cular, FETÖ'cüler, bütün marjinal terör grupları için sokağa dökülen CHP'li vekiller ile genel başkanı bir gün olsun bizim için sokağa çıkıp eylem yapar mı?" dedi.

kalan karakter 1000

RÜZGARIN OĞLU RÜZGARIN OĞLU

KILIÇDAROĞLU BU ŞEKİLDE OYLARINI ARTIRAMAZ.YOK MU DANIŞMANI YA,SÖYLEMİYOR MU...BİLAKİS OYLARI AZALTIR.NE DİYEYİM Kİ HIRS GÖZÜ KÖR EDER.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.06.2017 13:46
Egeliden Egeliden

15 temmuzda darbecilere direnirken şehitler veren Kahraman Kazan ilçesinden geçerken şehitlerini anıyor ailelerine baş sağlığı diliyor öte yandan fetöcü sahip çıkıp hainler için yürüyüş yapıyor. Kılıçdaroğlu bir dediği bir değini tutmuyor kılıçdaroğlu fırıldak gibi dönmeye devam ediyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır4
cevapla 18.06.2017 17:07
murtaza murtaza

yukarıdaki haberden alıntı: CHP'li vekiller ile genel başkanı bir gün olsun bizim için sokağa çıkıp eylem yapar mı? cevap: yapmaz,hiç bir zaman da yapmazlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır3
cevapla 18.06.2017 15:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.