İKİNCİ ÇÖKÜŞ

Giriş Tarihi:23.08.2017, 23:10 Güncelleme Tarihi:23.08.2017, 23:10
Türk Tiyatrosu’nun usta ismi Nurseli İdiz, başrolünü paylaştığı ‘Aşk-ı Memduh’ adlı oyunun ikinci perdesinde sahneye çıkamadı. İddiaya göre, kulise içkili gelen İdiz’i ayıltmak mümkün olmadı... “Sanatçımızın yüksek tansiyon rahatsızlığı nedeniyle oyun iptal” duyurusuna izleyici ikna olmadı, tepki gösterdi

KAHRAMAN DURAK

Nurseli İdiz'in 2012 yılında Alaçatı'da görüntülenen alkollü hali 'Çöküş' başlığı ile Yeni Asır'ın özel haberi olarak gündemi aylarca sarsmıştı.
Yaşadığı alkol problemini atlatmaya çalışan ve haberin ardından birçok projede yer alan İdiz, aynı çöküş halini aradan geçen 5 yılın ardından bu kez İzmir Enternasyonal Fuarı'ndaki tiyatro oyunu öncesi yaşadı.

KULİSE SARHOŞ GELDİ!

Erhan Yazıcıoğlu'nun Volkan Severcan ile birlikte sahnelediği Aşk-ı Memduh tiyatro oyunu, önceki gece saat 20.00'da Kültür Park İsmet İnönü Kültür Merkezi'nde sahnelendi. İddialara göre oyunun ilk perdesinde kısa bir bölümde sahne alacak olan Nurseli İdiz alkollü olduğu için rolünü sahneleyemedi.

İKİNCİ
PERDE İPTAL

Oyunun birinci perdesi ansızın sonlandırılırken, ikinci perde Nurseli İdiz'in ayılamaması nedeniyle sahnelenemedi.
Bu durumu Erhan Yazıcı, "Nurseli hanım yüksek tansiyon rahatsızlığı nedeniyle oyunun ikinci perdesi iptal" diye açıklasa da izleyiciler, " alkollüdür" diye tepki gösterdi ve uzun bir süre salonu terk etmedi.
Seyirciler bir süre sonra çıkınca İdiz, dizi çekimi için otomobille Çeşme'de kaldığı otele götürüldü.

kalan karakter 1000

keskin.l keskin.l

alkolun faydaları

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 24.08.2017 11:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.