• BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

‘Kararlılıkla yola devam’

‘Kararlılıkla yola devam’

31.8.2017 21:29 , Güncelleme Tarihi: 31.8.2017 22:36

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Demokrasimizle, ekonomimizle, dış politikamızla, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarana kadar yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz. Terör örgütleri ve onları maşa olarak kullanan karanlık odaklara asla boyun eğmeyeceğiz. Yeter ki bir olalım, iri olalım, diri olalım, kardeş olalım, hep birlikte Türkiye olalım!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Erdoğan, vatandaşların Kurban Bayramı'nı tebrik ettiği mesajında özetle şöyle dedi:

BÜYÜKLERİ ZİYARET EDİN: Bayramın, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum. Bayram günlerini, manasına uygun şekilde yaşayacağımıza inanıyorum.
Büyüklerin ziyaret edildiği, küçüklerin sevindirildiği, ailelerin, dostların bir araya geldiği bayramları, maneviyatına yaraşır bir şekilde idrak etmeye özel önem vermeliyiz.

ŞEHİTLERE ALLAH'TAN RAHMET: Kurban Bayramı'nı, 26 Ağustos ve 30 Ağustos gibi tarihimizin iki önemli yıldönümünün hemen ardından kutluyoruz.
15 Temmuz'u da, milletin zaferler silsilesinin bir halkası olarak görüyoruz. Bu toprakların vatan olarak kalması, ezanların susmaması, bayrakların inmemesi için canlarını feda eden tüm şehitlere Allah'tan rahmet, gazilerimize sağlık ve afiyet diliyoruz.

ASLA BOYUN EĞMEYECEĞİZ: Terörle mücadelede, sınır ötesi operasyonlarda görev alan tüm güvenlik güçlerimize başarılar diliyoruz.
Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet yolunda verdiğimiz mücadeleyle, devraldığımız emanete ve devredeceğimiz mirasa sahip çıkıyoruz. Terör örgütlerine de, onları maşa olarak kullanan karanlık odaklara da, aziz milletimizin asla boyun eğmeyeceğini biliyoruz.

YOLA DEVAM EDECEĞİZ: Demokrasimizle, ekonomimizle, dış politikamızla, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarana kadar yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz. 2023 hedefleri doğrultusunda, ülkemizi dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri haline getirecek milletimizi, söz verdiğimiz refah ve huzur düzeyine ulaştıracağız.
Yeter ki bir olalım, iri olalım, diri olalım, kardeş olalım, hep birlikte Türkiye olalım!

'ARAKAN İÇİN DUALARI EKSİK ETMEYİN'

Arakan başta olmak üzere, dünyanın neresinde olursa olsun zulüm gören tüm Müslümanlar, tüm mazlumlar için, şu mübarek günlerde dualarımızı eksik etmeyelim.

TRAFİK KURALLARINA UYUN: Bayram ziyaretleri için araçlarıyla yola çıkan vatandaşlarımızdan, trafik kurallarına uymalarını rica ediyorum.
Unutmayalım ki yolda kaybedilen vaktin telafisi mümkün ama, yitip giden canların telafisi yoktur. Kurban Bayramı'nın bütün gönüllerde en iyi biçimde yaşanması temennisiyle, bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, milletimize Allah'tan sağlık ve esenlikler diliyorum.

RESEPSİYONA ÜNLÜ AKINI

30 Ağustos dolayısıyla Külliye'de düzenlenen resepsiyonda siyaset, iş, basın, spor ve sanat dünyasının önde gelenlerinin yanı sıra toplumun farklı kesimlerinden temsilciler de hazır bulundu.

‘Kararlılıkla yola devam’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN