• BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

CHP’de hain gerginliği

CHP’de hain gerginliği

18.9.2017 23:10 , Güncelleme Tarihi: 18.9.2017 23:10

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce'nin CHP delege seçiminde kendi istediği adayı desteklemediği için kadın çalışan Mine Bilir Şahin'i umumi tuvalet temizlemekle görevlendirmesiyle yaşanan skandalda yeni bir gelişme yaşandı. Güzelbahçe'de düzenlenen kıyı ve deniz dibi temizliği etkinliğinde konuşan Başkan İnce, "Önce kıyıları, sonra Güzelbahçe'deki hainleri temizleyeceğiz" dedi. Bu sözler tepki çekti. Umumi tuvalet temizlemekle görevlendirilen bir çocuk annesi Mine Bilir Şahin, "Biz partimize güveniyoruz. Partimizin benim ve arkadaşımın hakkını koruyacağına inancım tam" diye konuştu. Türkiye genelinde düzenlenen kıyı ve deniz dibi temizleme etkinliği Güzelbahçe ayağı Siteler Mahallesi'ndeki plajda gerçekleştirildi. Etkinlik öncesinde bir açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa İnce, "Önce kıyılarımızı temizleyeceğiz. Sonra Güzelbahçe'deki hainleri temizleyeceğiz" diye konuştu.

NEDEN HAİN OLDUK

Başkanın hain kelimesi ile kendisini kastettiğini belirten Vural Gezer de, şunları söyledi: "Biz Başkan Mustafa İnce'nin yanındayken iyiyiz de ilçe başkanlığı koltuğuna aday olunca mı hainiz? Talihsiz bir açıklama, bu sözü kabul etmiyorum. Kötü söz sahibine aittir. Başkan İnce'yi partimize havale ediyoruz. İnanıyorum ki bu açıklamanın cevabını sendika ve partimiz CHP verecektir. Onlar bu işin takipçisi olacaklarını dile getirdiler" dedi.

FATİH ŞENDİL

CHP’de hain gerginliği haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN