Yeni Asır yazdı Emrecan’ın borcu silindi

Giriş Tarihi:20.11.2017, 21:04 Güncelleme Tarihi:20.11.2017, 21:42

Manisa'da otizmli ve epilepsi hastası 21 yaşındaki Emrecan Aydın'a yıllar önce engelli raporuyla alınan otomobilin vergisini tahsil etmek için Manisa Vergi Dairesi tarafından ailesine 38 bin liralık ihbarname gönderilmesini Yeni Asır ortaya çıkardı. Haber üzerine borç silinirken aile rahat bir nefes aldı. Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan incelemenin ardından ailenin lehine olacak şekilde konunun kapatıldığı ve borcun silindiği öğrenildi.

YENİ ASIR'A TEŞEKKÜR

Türkiye Otizm Dernekleri Federasyon Başkanı Ersin Güngör, "Yeni Asır'a kardeşimize sahip çıkmasından dolayı çok teşekkür ederim" dedi. Anne Pakize Aydın da "Çok teşekkür ederim Yeni Asır ailesine, iyi ki bu borç silindi çok üzülmüştük" dedi. 2009 yılında yüzde 94 sürekli engelli raporu alan Emrecan Aydın'a, engellilik oranı yüzde 84'e düştüğü gerekçesiyle ailesinin kendisini rehabilitasyon merkezine getirip götürdüğü otomobilin ÖTV ve MTV'si için 38 bin lira vergi geri ödemesi için ihbarname gönderilmesi tepki çekmişti.

TANSU EDİP GÖKBUDAK

kalan karakter 1000

ÇOK ACİL ÇOK ACİL

AYNI DURUM BİZİMDE BAŞIMIZA GELDİ ÇOK ACİL YARDIM İSTİYORUZ LÜTFEN YARDIMCI OLUN %93 ENGELLİ ABLAMA 45 BİN TL CEZA GELDİ AYNI ŞEKİLDE. CEZANIN NASIL KALDIRILDIĞINA İLİŞKİN YARDIM LÜTFEN orhancubuk@gmail.com bana ulaşın çok acil

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 21.11.2017 13:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.