• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Cumhurbaşkanı Erdoğan SP lideriyle görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan SP lideriyle görüştü

09.02.2018, 23:14

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün lideri ile görüştü. Başbakan Yıldırım’ın da hazır bulunduğu görüşmede Erdoğan, Karamollaoğlu’na Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili bilgi verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün AK Parti Genel Merkezi'nde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu kabul etti. Basına kapalı gerçekleşen kabul yaklaşık 1,5 saat sürdü. Karamollaoğlu'nu, partiye gelişinde AK Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı karşıladı. Kabulde Başbakan Binali Yıldırım, Parti Sözcüsü Mahir Ünal'ın yanı sıra Saadet Partisi Genel Sekreteri Tacettin Çetinkaya ile Genel Başkan Yardımcısı Atik Ağdağ da hazır bulundu. Görüşmede Erdoğan'ın Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili geniş bilgi verdiği, Suriye ile ilgili yaptığı temasları aktardığı, terörle mücadele konusunda sınır içinde ve dışında gelinen noktayı değerlendirdiği öğrenildi.

BİRLİK VURGUSU

Erdoğan'ın görüşmede Karamollaoğlu'na "Birlik ve beraberlik içinde olunması gereken günlerden geçiyoruz. Yerli ve milli olan herkesin elini taşın altına koyması gerekir" dediği belirtildi. Görüşmenin sonunda gazetecilere açıklama yapan Karamollaoğlu, "Biz Sayın Cumhurbaşkanı'na uyum yasaları ile ilgili yaptığımız çalışmayı taktim ettik, fikirlerimizi, kanaatlerimizi söyledik. Son gelişmelerle ilgili bir fikir teatisinde bulunduk" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan SP lideriyle görüştü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN