Balıkesir'de VAHŞET

Giriş Tarihi:18.08.2012, 19:35 Güncelleme Tarihi:18.08.2012, 19:35
Balıkesir’in Edremit ilçesinde boşanmak isteyen eşini parkta önce rehin alan öfkeli koca, ardından karısını bıçak darbeleriyle delik deşik etti

DEVRİM DERİN (BALIKESİR)

Balıkesir'in Edremit ilçesinde, 40 yaşındaki M.A. Altunay, boşanmak için dava açan eşi A.A'yı (38) onlarca kişinin gözleri önünde konuşmaya çağırdığı parkta rehin alıp bıçakladı. Öfkeli kocanın boynunu tutup sırtından defalarca bıçak darbesi vurduğu 2 çocuk annesi kadın ağır yaralandı. Dehşet anları yakında olan muhabirlerin objektifine kare kare yansıdı.
M.A. ve A.A. çifti, evlendikten sonra iş için önce Gaziantep'e, daha sonra Muğla'ya yerleşti. A.A, bir süre önce şiddetli geçimsizlik yüzünden eşi M.A. evde olmadığı sırada 2 çocuğunu da yanına alarak evini terk etti, Edremit'teki baba ocağına sığındı. M.A. da birkaç gün önce Edremit'e gelerek eşi A.A'yı telefonla aradı, çocuklarını görmek ve barışmak istediğini söyledi.
M.A. kendisine boşanma davası açtığını öğrendiği A.A. ile görüşüp 2 çocuğunu alarak gezmeye götürdü. Daha sonra çocuklarını evlerine bırakan M.A. önceki gün eşi tekrar A.A'yı telefonla arayarak Azerbaycan Bulvarı üzerindeki Şehitler Parkı'na gelmesini istedi. A.A. da çocuklarına "Siz gelmeyin, ne olur ne olmaz burada kalın" diyerek evden ayrıldı. Parka gelen kadın, boşanmak üzere olduğu kocasıyla konuşmaya başladı. Kısa süre sonra ikili arasında tartışma çıktı ve kavgaya dönüştü. Öfkeli koca, parktaki onlarca kişinin gözleri önünde yanında taşıdığı bıçağı çıkarak barışmaya ikna edemediği karısına sapladı. Hızını alamayan öfkeli adam, bu kez boynunu koltukları arasına aldığı kadının sırtına defalarca bıçağı vurdu. 2 çocuk annesi kadının imdat çığlıkları parkı inletti. Parktaki vatandaşlar, dinlenip dinlenip karısını bıçaklamaya devam eden adamı üzerine çullanarak durdurmaya çalıştı. Canavarlaşan kocasının elinden kurtarılan kadın parka gelen 112 Acil Servis ekiplerince yapılan ilk müdahale sonrası Edremit Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı. Çoğunluğu sırtında olmak üzere vücudunda 8 bıçak darbesi olan kadının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.
Elindeki suç aleti bıçakla polis ekiplerince gözaltına alınan koca M.A. ise polis merkezine götürüldü.

kalan karakter 1000

mahmut mahmut

ne olacakserbespiyasaistiyenherşeyyapıyor kimsede umursamıyorgüzel memleketvalha

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.08.2012 00:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.