• SON DAKİKA
 • ‘Bir Zamanlar Çukurova’da barış dönemi sona erdi!

  Giriş Tarihi: 14.04.2021, 19:42

  Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ 3. sezonunda, Perşembe gecesinde Çukurova’nın ılık ve ihtiraslı rüzgarıyla damga vuracak!

  Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı topraklarda bu hafta 40 yıllık bir sır daha açığa çıkarken, bir kez daha intikam ateşi alev alev Yaman çiftliğini saracak!

  92. BÖLÜMÜN İKİNCİ TANITIMINDA ŞOK GELİŞMELER VAR!

  Ümit'in Sevda'nın kızı olduğunu açıklamasından sonrasını izleyeceğimiz bölümün ikinci tanıtımında, Sevda için zor günlerin geldiği anlaşılıyor!

  Fikret'in Almanya'ya gitmesi ile rahat bir nefes alan Demir ve Züleyha, aile saadetlerini Adnan'ın doğum gününde tüm Çukurova'ya sergiliyor! Üstelik, Demir hem Züleyha'ya hem Fekeli'ye Adnan'a Yılmaz adını da vererek büyük jest yapıyor!

  Ama sükunet, Adana'da çok kalamıyor! Dizinin ikinci tanıtımda hem ortalık alevler içinde kalıyor, hem de silahlar patlıyor!

  Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle Perşembe 20.10'da atv'de.

  ‘Bir Zamanlar Çukurova’da barış dönemi sona erdi! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.