BİZE ULAŞIN

Savcı Jülide Ezber bozacak! Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm fragmanı izle!

Giriş Tarihi: 29.09.2019, 10:45

Bir Zamanlar Çukurova'nın ekranlara gelecek 38. yeni bölümünde ezber bozuluyor, savcı Jülide herkesi şaşırtacak. Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova'ya yeni dahil olan Savcı Jülide karakterini canlandıracak oyuncu Alayça Öztürk, ezber bozacak. Kavganın ölümüne yaşandığı, herkesin kendi güç dengelerini elinde tuttuğu Çukurova’da Savcı Jülide hiç kimse ve hiçbir şey karşısında taviz vermeden, güce ve paraya boyun eğmeden görevini yerine getirecek.

İkinci sezonunda sırların birer birer ortaya çıktığı, tüm dengelerin değiştiği diziye 37'nci bölümde Savcı Jülide karakteri de dahil oluyor. 'Bir Zamanlar Çukurova'da, herkesin ezberini bozacak Savcı Jülide karakterini ünlü oyuncu Alayça Öztürk canlandırıyor.

CENGAVER'İN ÖLÜMÜNÜ AYDINLATACAK!

Hukukun üstünlüğünden ödün vermeyen, idealist bir savcı olan Jülide, İstanbul'dan Adana'ya tayin olmasıyla kendisini çetrefilli olayların ortasında buldu.

Yaman ve Fekeli ailelerine Çukurova'da gösterilen toleransı hiç umursamayan Savcı Jülide, gelir gelmez önce Cengaver'in ölümünün ardındaki gerçeği öğrenmek için harekete geçti.

Kavganın ölümüne yaşandığı, herkesin kendi güç dengelerini elinde tuttuğu Çukurova'da Savcı Jülide hiç kimse ve hiçbir şey karşısında taviz vermeden, güce ve paraya boyun eğmeden görevini yerine getirecek.

Yeni sezonunda heyecana kaldığı yerden devam eden ve her Perşembe milyonları ekrana kilitleyen 'Bir Zamanlar Çukurova', yenilenen kadrosu ve sürpriz gelişmeleri ile her Perşembe atv ekranında!

Savcı Jülide Ezber bozacak! Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm fragmanı izle! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.