BİZE ULAŞIN

Kaşıkçı cinayetinde flaş gelişme! Yalova'daki o evi A Haber buldu

Giriş Tarihi: 23.10.2018, 10:54

2 Ekim salı günü ülkesinin İstanbul başkonsolosluğuna girdikten sonra kendisinden uzun süre haber alınamayan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın konsoloslukta öldürüldüğü ortaya çıktı. Suudi Arabistan'dan gelen 15 kişilik infaz timi Kaşıkçı'nın cesedini ortadan kaldırmak için plan yaptı. Kaşıkçı'nın cesedinin içinde bulunduğu iddia edilen konsolosluğa ait siyah minibüsün Yalova istikametine gittiği tespit edildi. Cinayetle ilgili Yalova'da bir ev tespit edildi. 30 kişilik polis evde incelemelerde bulundu. A Haber muhabiri Hakan Süer polislerin inceleme yaptığı o evi buldu.

Kaşıkçı cinayetinde flaş gelişme! Yalova'daki o evi A Haber buldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.