• SON DAKİKA
 • Suyun üstünde uçan taksi dönemi!

  Giriş Tarihi: 17.05.2018, 00:00

  Trafik, büyükşehirlerin en büyük sorunlarından biri... Yerel yönetimler, bunu aşmak için, çeşitli projeler geliştirse de, hala günümüzün önemli bir kısmı trafikte geçiyor... İşte bu sorundan yola çıkan bir şirket, bu uçan deniz taksilerini tasarladı.. Normal bir tekneden ne farkı var diyebilirsiniz... Bu taksilerin özelliği, ince kanatları sayesinde su üstünde yükselerek gidebilmesiymiş... Uçan taksilerin, arabayla katedilen süreyi de yarı yarıya indirdiği söyleniyor... Şimdilik Fransa’nın başkenti Paris’te deneme sürüşlerine başlanmış... Sarı taksi-Uber derken, bir de başımıza uçan deniz taksiler çıktı...

  Suyun üstünde uçan taksi dönemi! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.