• SON DAKİKA
 • Mesut Özil Almanlara isyan etti!

  Giriş Tarihi: 23.07.2018, 00:00

  Mesut Özil, gurbetçi bir ailenin evladı olarak Almanya'da doğdu. Orada büyüdü. Eğitimini, altyapısını Almanya'da aldığı futbolda Milli Takım tercihini de Almanlardan yana kullandı. Orada büyük başarılar kazandı. Dünya Şampiyonu oldu. Buraya kadar her şey güzeldi. Ama Özil, zirvedeyken, geçtiğimiz sene İngiltere ziyaretinde Başkan Erdoğan'la bir araya geldi. Ve o dakikadan itibaren Almanlar çirkin yüzünü gösterdi. Mesut'a yapmadıklarını bırakmadılar. Linç kampanyaları başlattılar Mesut ve Başkan Erdoğan'la görüşen diğer gurbetçi futbolcular üzerine... Yetmedi, Almanya'nın Dünya Kupasındaki başarısızlığını da onun üzerine yıktılar... Sonra ne mi oldu... Mesut, Almanların ırkçılığını, dün tokat gibi yüzlerine vurdu.

  Mesut Özil Almanlara isyan etti! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.