• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Şifa veren eller fidan dikti

Şifa veren eller fidan dikti

08.04.2016, 00:00

Şırınga ve ilaç tutan eller bu kez fidan dikti. Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi çalışanları ve Gaziemir Kaymakamlığı birlikte fidan dikti. Fidan dikimlerine Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez de eşlik etti. Hastane yöneticisi Dr. Ömer Koçak, hastane meclisi ve ağaç gönüllüsü sağlık personelinin katkılarıyla Limontepe'de geçtiğimiz yıl oluşturulan ormanın bakımı yapıldı, yeni fidanlar dikildi.

En iyi miras orman

Fidan dikimini gelenek hale getirdiklerini söyleyen Dr. Koçak, "Her yıl ormanlarımızı genişletmeyi planlıyoruz. Gelecek için bırakabileceğimiz en iyi miras ormandır" dedi. Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez de fidan dikiminin önemine vurgu yaparak, "Ağaçlandırma kutsal bir görevdir.
Doğayı seven herşeyi sever" diye konuştu. Sağlık çalışanları fidan dikiminin ardından ormanlık alanda piknik yaptılar.
Şifa veren eller fidan dikti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.