• BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

Aşkla sınanacaklar

Aşkla sınanacaklar

03.01.2018, 19:12

Türkiye’nin kanalı ’nin reyting rekorları kıran dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi ‘Beni Bırakma’, 8 Ocak Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün atv ekranlarında olacak!

Ekranların yeni günlük dizisi 'Beni Bırakma', pazartesi günü atv'de başlıyor.
Aile olmanın, sadakatin, doğruluğun ve aşkın tekrar sınandığı yepyeni bir günlük dizi 'Beni Bırakma'!

ÇEKİMLER ANKARA'DA SÜRÜYOR

Hafta içi her gün atv ekranlarına gelecek olan 'Beni Bırakma'nın başrollerini Esengül Aypek, Emrah Akduman, Sude Doğar, Özlem Önemli, Berkay Veli ve Çağla Çukurova paylaşıyor.
Çekimleri Ankara'da gerçekleşen dizinin yapımcılığını ise Nilgün Sağyaşar, Ayşe Medran imzasıyla Focus Film üstleniyor. Dizide; Sayar ailesi, Ankara'nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür.
Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır.

ETKİLEYİCİ BİR KONU

Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık'ın hayatı ise hukuk öğrencisi Sıla'yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur.
Onun hayatı da Zeynep'e aşık olması ile yepyeni bir yola girer...

Aşkla sınanacaklar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN