• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Allah Yardımcınız Olsun

’nin Suriye’nin kuzeybatısında bulunan Afrin bölgesinde başlattığı operasyona ünlü isimlerden destek yağdı

Allah Yardımcınız Olsun

22.01.2018, 00:00

Önceki gün başlayan Afrin operasyonunun ardından gözler ve kulaklar sınırdan gelen haberlere çevrildi. Sanat dünyasının ünlü isimleri de, Mehmetçik'in terör örgütlerine karşı başlattığı 'Zeytin Dalı' harekatına sosyal medyadan destek mesajları yağdırdı.

DUALARIMIZ SİZİNLE

İşte; 'Dualarımız sizinle, sağ salim dönün yiğitler' dilekleriyle duygularını kaleme alan ünlü isimlerin yaptığı paylaşımlar:

Şahan Gökbakar Ana kuzuları, yiğitler ülkelerinden uzakta bir bataklıkta savaşıyor, çarpışıyor. Allah yardımcıları olsun. Allah ailelerine ve sevenlerine sabır ihsan eylesin. Gözünü kırpmadan görev yapan tüm askerlerimizi Allah korusun. Terörü, bu dünyadaki tüm kötülükleri ve kötüleri lanetliyorum...

İbrahim Tatlıses Kahraman Mehmetçiklerimize Afrin Operasyonu'nda başarılar diliyorum. ALLAH yar ve yardımcınız olsun... Dualarımız sizinle.

Fahriye Evcen Allah Türk ordusunun ve kahraman askerimizin yardımcısı olsun.

Türk Silahlı Kuvvetleri daima dualarımızda!

Burak Özçivit Allah ordumuzu korusun. Bütün dualarımız, yüreğimiz sizlerle.

Hande Yener ALLAH, tüm Mehmetçiklerimizin, yanında olsun... Şanlı Türk ordumuzu korusun.

Kalbimiz sizinle... Hayırlı haberlerinizi duymak dileğiyle.

Seren Serengi l "Muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur." Dualarımız sizinle, biz de sizinleyiz... Erkeğiyle, kadınıyla, çocuğuyla, yaşlısıyla, genciyle 80 milyonluk... Dünyanın en büyük ordusuyuz.

Filiz Akın Başladığı anlardan itibaren, evlatlarımızın hayatları için ellerimiz yüreklerimizde izliyoruz. Ordumuzun başarı haberlerinin devamı için dua ediyoruz...

Sinan Akçıl Allah yâr ve yardımcınız olsun... Zeytin Dalı harekatı başladı. Türk'ün Türk'ten başka dostu yok, varsın olmasın kendi işimizi kendimiz hallederiz evelAllah. Arslanlar kalbimiz sizinle.

Emre Altuğ Mehmetçiklerimizin sağ salim evlerine dönebilmesi dileğiyle.

Allah Yardımcınız Olsun haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.