• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’nü 4 günde 11 bin minik ziyaret etti

Çocuk Köyü’nü 4 günde 11 bin minik ziyaret etti

25.01.2018, 22:56

Büyükşehir Belediye Başkanı ’nun yarı yıl tatili dolayısıyla ücretsiz yaptığı ’nde, tarihleri arasında 11 bin çocuk doyasıya eğlendi

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, yarı yıl tatilinde girişleri ücretsiz yapılan Çocuk Köyü'nü ziyaret etti, çocukların mutluluğuna ortak oldu. Çocuk Köyü'nün yarıyıl tatili olması nedeniyle girişlerini ücretsiz hale getiren Kafaoğlu, miniklerin mutluluğunu paylaştı. Başkan Zekai Kafaoğlu, çocuklara ve velilere hitaben yaptığı konuşmada, çocukların gönüllerince eğlenerek geçireceği bir tatil dilerken; kitap okuma alışkanlığından vazgeçilmemesi ve çocukları tatilde bol bol kitap okumaları gerektiğini hatırlattı.

ÇOK MUTLU OLDULAR

Dolayısıyla Çocuk Köyü'nü ücretsiz yapması büyük ilgi gördü. 20-24 Ocak tarihleri arasında Çocuk Köyü rekor ziyaretçi akınına uğradı. 4 günlük kısa süre içerisinde Çocuk Köyü'nde toplamda 11 bin çocuk eğlenirken, 14 bin yetişkin de çocuklarını eğlendirmek için Çocuk Köyü'ndeydi. Başkan Zekai Kafaoğlu'nun karne hediyesinden dolayı mutlu olan çocuklar aileleri ile birlikte Çocuk Köyü'nde doyasıya eğlendiler. Çocukların mutluluğuna geçtiğimiz günlerde Başkan Zekai Kafaoğlu da ziyaret ederek eşlik etmişti.

AİLELERDEN TEŞEKKÜR

Çocuk Köyü'nün 15 gün boyunca ücretsiz olmasından büyük sevinç duyan ve Başkan Zekai Kafaoğlu'na teşekkürlerini ileten veliler, "Başkanımız hem bizim cebimizi düşündü hem de çocuklarımızı. Çocuklarımız mutlu oluyor, bunu başkanımıza borçluyuz.
15 gün boyunca her gün Çocuk Köyü'ne gideceğiz. Çocuklarımız burada çok eğleniyorlar. Başkanımızın jestinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz" dediler.

Çocuk Köyü’nü 4 günde 11 bin minik ziyaret etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN