• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

SEVMEYE DOYAMADIK

SEVMEYE DOYAMADIK

15.02.2018, 00:00

Beyaz atlı aşık prens

Dün, Sevgililer Günü'nü kutlayan çiftler, romantizmde sınır tanımadı. Güller, armağanlar, yüzükler, kırmızı kalpler, aşk sözcükleri havada uçuştu... Dünya, adeta kırmıza renge büründü... Sevgi, her dilde anlatıldı... Ancak, bazı çiftler yaratıcılıklarıyla şaşırttı. Bunlardan biri de eşinin "beyaz atlı prens" hayalini Sevgililer Günü'nde gerçeğe dönüştüren Umut Öğüt oldu. İstanbul'dan beyaz at getirten Öğüt, ata binerek eşinin Ankara'daki iş yerine gitti.

Balayına darbe!

15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi akşamı evlendiklerini söyleyen Umut Öğüt, balayına gidemediklerini ve eşi Berna'nın hiçbir hayalini gerçekleştiremediğini belirtti. Umut Öğüt, "Eşim çok küçükken annesine 'Beyaz atlı prensimi bekliyorum' dermiş. Bunu evlenirken yapacaktım, yapamadım" dedi. Berna Öğüt, "Hayalimi gerçekleştirdi. Beyaz atlı prens her genç kızın hayalidir.
Çok seviyorum onu" diye konuştu.

Bir ömür huzur

Manisa Huzurevi Vakfı Suphi Egemen- Abdürrahim Ot Dinlenme Evi, ilk eşlerini kaybettikten sonra huzurevine gelen Hayrullah-Sonay Duryılmaz çiftinin tekrar aşkı buldukları yer oldu. 18 yıl önce huzurevinde tanışarak evlenen çift, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde gençlere "Birbirinizi tanımadan evlenmeyin" dedi.

Türkiye'de nikah başkadır!

Evlenme k için Türkiye'yi seçen Iraklı ve Avusturyalı çiftin nikahları Sevgililer Günü'nde kıyıldı. Avusturyalı Stefania Glokom ile Iraklı Ali Muselden Hamed, evlenmek için Türkiye'yi seçti. Muğla'ya gelen çiftin nikahı, Fethiye Belediyesi Evlendirme Dairesi'nde kıyıldı. Hamed, "Törenin ardından Avusturya'ya döneceğiz" dedi.

Sevgisi kendinden büyük!

Eskişehir'deki Pamuk Prenses ve 7 Cüceler Tiyatro Grubu'nun 1 metre 37 santimetre boyundaki "Meraklı"sı Necip Kiriz, 4 yıldır evli olduğu 1 metre 20 santimetre boyundaki eşi Güler Kiriz'e 1,5 metrelik şiir yazdı. Sevgililer Günü dolayısıyla 5 dosya kağıdına yazdığı 29 kıtalık şiirle eşine sürpriz yapan Kiriz, her 14 Şubat'ta "boyundan büyük" sürprizler yapmaya çalıştığını belirtti. Necip Kiriz, "Yıllarca tiyatroculuk yaptım. Oyunlarda hep 'meraklı cüce' karakterini canlandırdım. Güler ile bizim hikayemizde ben prensim, o benim Pamuk Prensesim" dedi.

SEVMEYE DOYAMADIK haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.