• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Okulda ağladı

Okulda ağladı

18.02.2018, 23:44

Memleketi İzmir’de bir koleji ziyaret eden popçu , bugüne kadar seslendirdiği 12 şarkıyı aylarca çalışan öğrenci korosundan dinleyince duygulandı

Türk pop müziğinin güçlü sesi Murat Dalkılıç, geçtiğimiz günlerde memleketi İzmir'deydi.
Güzelbahçe'de bulunan bir koleji ziyaret eden Murat Dalkılıç, müzik kulübü öğrencilerinin kendisinin seslendirdiği 12 farklı şarkıyı koro halinde söylemesi karşısında çok duygulandı.
Murat Dalkılıç salona girişte, kendisini ayakta alkışlayan hayranlarını selamlarken hiç beklemediği bir sürprizle de karşılaştı.

ÖĞRETMENİNİ BULDU

Kolej Müdürü Murat Zorluer'in Kuşadası'nda ortaokulda beden eğitimi öğretmeni olarak derslerine girdiğini hatırlayan popçuya, öğrenciler unutamayacağı gün yaşattı. Onlarla 'Çocuk' ve 'Yalancısın' adlı şarkılarını seslendiren Dalkılıç, hepsini öperek tebrik etti.

Okulda ağladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN