• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sökeliler Emre’yi yaşatmak için seferber oldu

Sökeliler Emre’yi yaşatmak için seferber oldu

10.03.2018, 22:51

Aydın'ın Söke ilçesinde lösemi hastası 8 yaşındaki Emre Çatal'ın kök hücre tedavisi için yardım kampanyası başlatıldı. Söke'de öğretmenlik yapan Aysen-Ömer Faruk Çatal çiftinin oğulları Emre Çatal'a gittiği hastanede lösemi teşhisi kondu. Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesi'nde tedavisi süren küçük çocuk, yeniden sağlığına kavuşmak için ilik nakli bekliyor.

Emre için sosyal medyadan kampanya başlatılırken, Sökeli vatandaşlar bağış için seferber oldu. Söke Cumhuriyet Meydanı'nda Kızılay'ın kan bağış istasyonuna akın eden vatandaşlar, Emre için kök hücre bağışında bulundu. Baba Ömer Faruk Çatal, 6 ay içerisinde oğlunun ilik nakli olması gerektiğini belirterek, "Oğlumuzun yaşamasını istiyoruz. Vatandaşlarımız duyarlılık göstererek kök hücre bağışında bulunuyorlar. Oğlum için çaba gösteren herkese teşekkür ederiz" dedi.

KAZIM YÖRÜKCE

Sökeliler Emre’yi yaşatmak için seferber oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN