• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çocuklarını sevgilisiyle tanıştırdı

, yeni sevgilisi ’i çocukları Zehra ve Kaya ile bir araya getirdi. Yemekten ilk ayrılan Zehra’nın, lüks aracıyla kaza yaptığı görüldü

Çocuklarını sevgilisiyle tanıştırdı

19.03.2018, 00:00

Bir süredir oyuncu Seda Sevin'le ilişki yaşayan Kaya Çilingiroğlu, sevgilisini önceki gün Hülya Avşar'la evliliğinden olan kızı Zehra ve Feray Tanyolaç'tan olan oğlu Kaya ile bir araya getirdi. Tanışma yemeği İstanbul Etiler'deki bir restoranda gerçekleşti. Yemekten ilk ayrılan Zehra Çilingiroğlu oldu.

HÜLYA AVŞAR ALMIŞTI

Kızına aracına kadar eşlik eden Kaya Çilingiroğlu, muhabirlere "Zehra'yı çok kovalamayın, sınavı var, yetişmesi lazım" dedi. Kısa süre sonra oğlu ve sevgilisiyle mekandan ayrılan Çilingiroğlu, soruları yanıtlamadı.
20 yaşındaki Zehra Çilingiroğlu'nun lüks aracıyla kaza yaptığı, düşen plakasını da aracın ön camında taşıdığı görüldü. Zehra Çilingiroğlu 18 yaşına bastığında doğum günü hediyesi olarak Hülya Avşar kızına lüks bir araba almıştı.

Çocuklarını sevgilisiyle tanıştırdı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.