• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Eşkıya’ Seda’nın sahnesinde

‘Eşkıya’ Seda’nın sahnesinde

20.03.2018, 00:00

Şarkıcı Seda Sayan, İstanbul'da bir restoranda sahne aldı. Şarkılarının yanı sıra giydiği iki cesur kıyafetle gözlere de hitap eden Seda Sayan, 56 yaşında olmasına rağmen, 'Maşallah genç kız gibi' dedirtti.

KAYNARCA'DAN TÜRKÜ

Sayan'ı dinlemeye gelenler arasında yakın dostu Oktay Kaynarca da vardı. atv'nin salı akşamlarına damga vuran dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da üstün bir oyunculuk yeteneği sergileyen Kaynarca, kendisini sahneye davet eden Seda Sayan'ı kırmadı.
İkili beraber, 'Yiğidim Aslanım Burda Yatıyor' şarkısını seslendirdi. Kaynarca, iki yıl önce de Türkiye Kalp Vakfı yararına hazırlanan '12 Kalp' isimli albümde Neşet Ertaş'ın 'Niye Çattın Kaşlarını' türküsünü söylemiş ve "Şarkı söylemek çok özel bir yetenek" demişti.

‘Eşkıya’ Seda’nın sahnesinde haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA