• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Lokantacının jesti sosyal medyayı salladı

Lokantacının jesti sosyal medyayı salladı

29.03.2018, 23:28

İstanbul'da üniversite öğrencilerinin yemek siparişinde yazdığı nota jestle karşılık veren lokanta sahibi, sosyal medyada büyük takdir topladı. Yemek siparişindeki not kısmına, "Merhaba, evde 5 öğrenciyiz. Vize haftası başladı, neredeyse uyumadan sınavlara çalışıyoruz. Kişi başı 3 lahmacun sipariş edecektik ama paramız bu kadarına yetti (Bursun yatmasına daha çok var) mümkünse 2 tane de sizin yollamanızı rica ediyoruz" notunu yazan öğrenciler, gelen sipariş ve not üzerine şaşkına döndü.

"TATLI DA BENDEN!"

Öğrencilerin istediği lahmacunlara ilaveten 7 lahmacun daha gönderen lokanta sahibi siparişlerin üzerine, "Benim oğlan da başka bir şehirde okuyor.
Allah hepinizin yardımcısı olsun. Siz bu memleketin geleceğisiniz. Tatlı da benden, zihin açar' diye not yazdı. İlginç jest, gençlerin durumu sosyal medyada paylaşması üzerine kısa sürede günün en çok konuşulan konularından biri haline geldi. Çok sayıda vatandaş, paylaşımın altına lokantacıyı öven yorumlar yaptı.

Lokantacının jesti sosyal medyayı salladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN